  • SKU:  RB4332S43-HD8
  • Brand: Stratis Pallets Logo
Not Available Online:
Minimum Order Qty: 1
Stratis RB4332S43-HD8: 43 x 32 inch long lasting blue solid wall molded smooth top plastic pallet racking board with thru-deck handhole.
  • Length: 43 in
  • Width: 32 in
  • Height: 1 in
  • Weight: 20 lb
  • Material: Linear Low-Density Polyethylene (LLDPE)
  • Color: Blue
  • Ships From: IL
  • Dimensions may vary on Stratis plastic pallets by +/- 3%.